Yayınlanma:

ADALET NÖBETİNİ ADALET ATEŞİ YAKARAK BAŞLATTILAR.

Adaletin sağlanması ve katliamın faillerinin bulunması için bir araya gelerek “ADALET ATEŞİ” yakarak eylemlerine başladılar.  

Bulancak-Piraziz İlçeleri, Adalet Nöbeti ile başlattıkları hak arayışını Adalet Ateşi yakarak katledilmiş köpeklerin faillerini bulanana kadar devam edeceklerini açıkladılar.

Bulancak ve Piraziz ilçeleri, kıyı sınır sahilinde onlarca köpeğin katledilmesiyle sarsıldı. Gönüllülerden oluşan “YAŞAM İÇİN YASA İNİSİYATİFİ” Temsilcisi Nihal Memiş Dizdar, “HAYKONFED” Karadeniz Bölge Temsilcisi Kemal Zafer Özdemir, “EMEKLİLERLE DAYANIŞA SENDİKASI” Temsilcisi İbrahim Arslan ve hayvan severler henüz failler ortaya çıkarılmamış olsa da, bu vahşete karşı mücadele etmeye kararlı olduklarını açıkladılar.

Katliamın ve ihmalin sorumluları bulunup cezalandırılana kadar, Bulancak ve Piraziz ilçe sahilinde 23 Mart 2024 tarihinden itibaren her Cumartesi saat 13.00’te, hayvanların ölü bulunduğu sahil kıyısında bir “ADALET NÖBETİ” düzenleyecekler. Bu nöbete katılanlar, adaletin sağlanması ve katliamın faillerinin bulunması için bir araya gelerek “ADALET ATEŞİ” yakarak eylemlerine başladılar.

Adaletten yana olan herkes, Bulancak ve Piraziz ilçelerinin sahil kıyısında düzenlenecek Adalet Nöbeti ‘ne omuz vermeye davet ettiler.

 

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.