Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.
Giresun Belediye Başkan Yardımcılığından istifa eden meclisi üyesi Osman Öden, 31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’den başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
Basın toplantısını BULANCAK HABER olarak canlı olarak yayınladık.
Ak Parti’nin kurucusu olduğunu söyleyen Öden, “Bugün bir yola çıktıysak AK Parti ve teşkilatlarımız sayesindedir. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.