“BELEDİYE KALDIRIM TAŞLARININ RENGİNİ DEĞİŞTİREREK ÇÖZÜM BULUNDU”
Bulancak genelinde özellikle merkezde kaldırımlara araç çekilmesin diye yapılan adeta tuzak misali karşımıza çıkan yüksek kaldırım taşlarının rengini değiştirdi.
“BELEDİYE KALDIRIM TAŞLARININ RENGİNİ DEĞİŞTİREREK ÇÖZÜM BULUNDU”
Geçen hata içinde canlı yayın ile yaşanan kaza sonrası halkın sesi olmuş ve yetkilileri göreve davet etmiştik.
BULANCAK HABER TV’de yayınlanan sorun sonrasında Belediye sesimize cevap verdi. Bulancak Belediye Başkanlığı sorun olan kaldırım taşlarının kırmızı renkten sarı renge çevirerek çözümü bulduğunu yaptığı çalışma ile gösterdi.
Bu arada kırmızı yüksek kaldırım taşlarının kırılarak çıkartıldığı ve yerine aynı ölçüde sarı renkte yeni taşların itina ile yerleştirildiği objektiflerimize böyle yansıdı.
Şimdi size daha önceden yapmış olduğumuz canlı yayını ve şu anda kırmızı yüksek taşların kırılarak sarı taşların yenilenmesini, bizi yönetenlerin çözümünü sizlere sunuyoruz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.