BİLGİ EVLERİ ÇOK SEVİLDİ

28 ÖĞRETİCİ TARAFINDAN 3 BİNİ AŞKIN ÖĞRENCİ SEVGİYLE YARINLARA HAZIRLANIYOR

BİLGİ EVLERİ ÇOK SEVİLDİ
Yayınlanma: Güncelleme: 103 views

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun en önemli sosyal projelerinden biri olan Bilgi Evleri’nde birbirinden farklı eğitim programlarından faydalanan çocuklar, öz güveni yüksek bireyler olarak sevgiyle yarınlara hazırlanıyor.

Aksu, Hacısiyam ve Çıtlakkale Mahallelerinde yer alan Bilgi Evleri’nde çocukların kişisel gelişimlerine hem katkıda bulunuluyor, hem de eğitimdeki açıklarını kapatmalarına yardımcı olunuyor. Haftanın 7 günü açık olan Bilgi Evleri’nde çocukların ve gençlerin kişisel gelişimlerine de destek veriliyor.

Alanında uzman 28 öğretici tarafından çocukların sosyal hayatın gelişimine katkı sağlayarak kültürel faaliyet alanları oluşturan Bilgi Evleri, kış dönemi boyunca da öğrencileri bekliyor.

Konforlu ortamı ve zengin kütüphanesiyle dikkat çeken merkezlerde eğitim görenler öz güveni yüksek bireyler olarak sevgiyle yarınlara hazırlarken, her 3 Bilgi Evi’nde toplam 3 bin 15 öğrenci olduğu bildirildi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Bilgi Evleri’nin beklenenin üzerinde ilgi gördüğünü ve şehirde sayının daha da artırılması için çaba gösterdiklerini söyleyerek: “Çocuklarımızın zamanlarını Bilgi Evleri’nde verimli bir şekilde geçirmesi bizleri oldukça sevindiriyor. Belediye olarak çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak projeler ortaya koyuyoruz. Geleceğimizin teminatı, güçlü Türkiye’mizin mimarı olacak çocuklarımızın daha iyi eğitim alması için elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.