HUZUR VE BEREKET İÇİN BAŞKANLIĞA TALİBİM

Partimle, yol arkadaşlarımla, ekibimizle birlik beraberlik içinde çalışıp, kazanacağımıza olan inancım tamdır. Bu defa mutlaka başaracağız.

HUZUR VE BEREKET İÇİN BAŞKANLIĞA TALİBİM
Yayınlanma: Güncelleme: 116 views

Güzel ilçem Bulancak’a hizmet için Belediye Başkanlığına talibim ve aday adaylığım için partime resmi başvurumu yapıp, 12.12 saat 12.00’de de partim CHP Bulancak İlçe binamızda aday adaylığıma dair bir toplantı yapacağım.

Yıllardır partimde yol arkadaşlarımla birlikte hak, hukuk, adalet mücadelesi veriyorum. İlçemin tüm sorunlarını da, çözüm yollarını da biliyorum.

Bulancak herşeyin en iyisine layık. Meydanı, iskelesi, salı pazarı, sahilleri, kültür sanat etkinlikleri ile çok daha fazla adından söz ettirmesi gereken ilçemiz maalesef çok gerilerde kaldı.

Şimdi Bulancak’ı ayağa kaldırma, her alanda geliştirme ve güzelleştirme zamanı. Şimdi Bulancak Belediyesi’ne sosyal belediyecilik bayrağını dikme zamanı. Şimdi ilçemize huzuru ve bereketi getirme zamanı.

Geçen seçimde aslında başkanlığı kazanan ancak çeşitli oyunlarla elinden alınan biri olarak, yeniden başkanlığa talibim ve eminim ki bu defa hedefi tam 12’den vuracağız, yol arkadaşlarımla birlikte hakkımızı geri alacağız.

Ben köy kent demeden ilçemizin her köşesini dolaşan, yurttaşlarımızla iletişim halinde olan, onlarla dertleşen, dinleyen biri olarak; herkesin herkesimin sorunlarına tanığım. Gençlerin, kadınların, hastaların, öğrencilerin, esnafın, üreticinin dertlerini bilen biriyim.

Bir sabah balıkçılarla, diğer sabah fındık üreticisi ile, sonrasında pazarcı, daha sonra şoförlerle çay kahve içerek sorunları konuşan, ilçe halkımızla düğünde, bayramda, cenazede, hastane köşesinde sevinci, üzüntüyü paylaşan biriyim.

Kısacası ilçemi tanıyor, insanları biliyor, sorunları dinliyor, çözüm için bu görevi üstlenmek istiyorum.

Partimle, yol arkadaşlarımla, ekibimizle birlik beraberlik içinde çalışıp, kazanacağımıza olan inancım tamdır.

Bulancak sosyal belediyeciliğe geri dönmeli, 31 Mart 2024’te halk belediyeciliği  bayrağı ilçe belediyemize mutlaka dikilmeli.

Bu defa mutlaka başaracağız.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.