Bulancak Belediye Başkanlığı tarafından 1. ve 2. Etap bisiklet yolu ve yürüyüş yolu adı altında yapılan projenin halkı düşünmeden yapılan bir çalışma olarak objektiflerimize yansıdı. Bulancak sahilinin ve bir..
Bulancak Belediye Başkanlığı tarafından 1. ve 2. Etap bisiklet yolu ve yürüyüş yolu adı altında yapılan projenin halkı düşünmeden yapılan bir çalışma olarak objektiflerimize yansıdı.
Bulancak sahilinin ve bir zamanlar o dönemin T.C Başbakan’ı Recep Tayyip Erdoğan’ın değimi ile “BİR CİVİ DAHİ ÇAKILMAYACAK” sözlerine inat adeta gelir getiren yerler olarak tekelleştirildi.
Şimdilerde ise birkaç tane kalan ve halkın oturduğu oturma alanlarının tamamının kaldırıldığı sözde yürüyüş ve bisiklet yolu olarak projelendirilen alanların derhal oturma gurupları ile projelendirilerek yenilenmesi gerekmektedir. Halka ve hakka hizmet ancak bölge insanını sosyalleşmesini ve Karadeniz ile buluşmasını sağlayarak sunabilirsiniz.
Biz sizden bu çalışmalarda sadece yürüyüş ve bisiklet yolu olarak bizlere bu projeleri sunmanızı istemiyoruz. Yazılarınızda bahsettiğiniz oturma alanlarını projenizin neresinde olduğunu gösteren sunumlar bekliyoruz. Bu bütünlüğü göstermediğiniz takdirde bu çalışma sadece yürüyüş ve bisiklet yolu olarak beton çalışması düşüncesinde algılanacaktır.
İnternet gazetemiz “bulancakhaber.com.tr” hafta sonu sahilde yürüyüşüz esnasında bölge kalkının önce oturma alanlarını yapılmasını beklediğine tanık oldu.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.