Vatandaşlarımızın MHP’ye göstermiş olduğu yoğun ilgi, alaka ve teveccühe teşekkür ediyoruz.
Milliyetçi Hareket Partisi Bulancak İlçe Teşkilatı esnaf ziyareti öncesi sosyal Medya alanında interaktif yayın yapan BULANCAK HABER ve bulancakhaber.com.tr İnternet gazetesi İmtiyaz sahibi Mehmet Yaşar ile Bulancak Belediye Başkan adayı Fatih Alparslan’ın posteri altında bir araya geldi.
Milliyetçi Hareket Partisi Bulancak İlçe Başkanı Tanju Alparslan, MHP Bulancak Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Alparslan, MHP İl Genel Meclis Üye Adayı Yusuf Sarıgül, Bulancak Meclis Üye Adayı Ferda Akgün ve partililer Bulancak esnafı ziyareti öncesi objektiflerimizin karşına geçtiler.
Bulancak MHP Belediye Başkan Aday Adayı FATİH ALPARSLAN, “Seçim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz, esnaf ve vatandaşlarımıza bilgilendirme yapıp desteklerini istiyoruz. Vatandaşlarımızın MHP’ye göstermiş olduğu yoğun ilgi, alaka ve teveccühe teşekkür ediyoruz. ” dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.