BAŞKAN EMÜR’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

250 kişilik bir organizasyonda bir araya gelen gençler meşale ve fişeklerle başkan Emür’ü coşku içinde karşıladı.

BAŞKAN EMÜR’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
Yayınlanma: Güncelleme: 122 views

Keşap Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür Keşaplı gençlerle bir araya geldi.
KEŞAP YENİDEN REFAH YENİDEN MEHMET EMÜR DİYOR.

Teşekkürler KEŞAP
Teşekkürler GENÇLER!..

Başkan Emür yaptığı açıklamada’’ Gençlik buluşması kapsamında gençlerimiz ile bir araya geldik. Her birine canı gönülden teşekkür ediyorum. 2004 seçimlerinde ilk yola çıktığımız zaman yine gençlerimizle bir araya geldik. 200 kişilik bir grup vardı. O zaman demiştik bu seçim tamam. Şimdi bu genç arkadaşlar topluluğunu sizleri görünce Allahın izniyle yine bu seçim tamam olduğunu gösteriyor. Bu demek değil ki gevşeyeceğiz. Bir oyada ihtiyacımız var. Bizler kapı kapı geziyoruz.

BATI ÇIKIŞI KAVŞAĞI ÖDENEĞİNİN GİTMESİNE MÜSAADE ETMEMEMİZ OLAYIN PATLAMA NOKTASI OLDU.

Bu süreç nasıl başladı. Cevap vermemiz gerekenler var. Bizim sürecimiz ne zaman ki batı çıkışı köprülüğü kavşağı açtık. Ne zaman ki kent meydanı yaptık. Ne zaman ki doğalgazı Keşap’a getirdik. Ne zaman turizm fakültesi açtık. Ne zaman ki belediye binamızın kabasını tamamladık. 8 Mart akşamı açılışını yapacağımız kapalı spor salonu ve gençlik merkezimizi yaptık. Sıkıntılar oradan başladı. Sıkıntıların patlama noktası şuna emin olun ki hepiniz ayrıca bilin batı çıkışı köprülü kavşağın ödeneğinin Giresun’a gitmesine müsaade etmememizdir. Canımı alırsınız çok çok aday yapmazsınız ben bu viyadükün parasını başka yere göndermem dedim. Sıkıntı buradan başladı. Dediler ki aday yapmayız, dedik ki bizi siz getirmediniz. Bir tek Keşap milleti getirdi. Götürecek olanda Keşap milletidir. Biz Allah’tan, Keşap halkımızdan başka kimseden korkmayız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Söz verdiğimiz tüm projelerimizi yaptık. Önümüzdeki 5 yıl içinde de söz verdiğimiz projelerimiz var. Evelaallah hepsini sizlerin destekleri ile tamamlayacağız.

BU HAREKETİN ADI ASLINDA KEŞAP İTTİFAKI GİRESUN’A DERS VERME HAREKETİDİR.

Sonrasında ne oldu Yeniden Refah Partisi bizlere kucak açtı. İlçe başkanımız dedi ki abi ben adaylıktan çekiliyorum. Seni bekliyoruz abi dedi. Kendisine de teşekkür ediyorum. Yeniden refah partisi çatısı altında birleştik. Bu hareketin adı aslında Keşap ittifakı Giresun’a ders verme hareketidir. Bu ittifakın altında MHP, Ak Parti, CHP bu çatının altında kardeşlerimiz ve gençlerimiz vardır. Bu çatının altında 10 bin lira maaş alan ve ay sonunu nasıl getiricez diye düşünen emekliler vardır. Bu çatının altında sigortadan, vergiden bunalmış esnafımız vardır. Bu çatının altında gelecek kaygısı yaşayan, bunalıma girmiş gençlerimiz vardır. Ve bu saydıklarımız Keşap’ta yeter artık diyecektir.

KEŞAPLININ KİM OLDUĞUNU GİRESUN’A 31 MART AKŞAMI GÖSTERECEĞİZ.

Keşaplının kim olduğunu Giresun’a 31 Mart akşamı göstereceğiz. Biz ekip arkadaşlarımızla dedik ki kimseye dokunmayalım. Gelen laflarla ilgili cevap vermeyelim. Sonuçta projelerimizi açıklayıp bu doğrultuda gidelim. Böyle de başladık. Ben harici 3 aday kardeşimiz var. 2 tanesi abimiz. Projelerini kendilerini anlatıyorlar. Süreci devam ettiriyorlar. Bir aday var. Giresun’dan gönderilmiş burada ben neredeyim. Burası neresi bu kim? Muhtemelen de şu seçim bir bitse de kurtulsam. Gidip görevime başlasam diyor. Bunu hissediyorsunuz. Ona da bir şey demiyoruz.

31 MART AKŞAMI BİRİNCİ BELLİ BEN İKİNCİ KİM OLACAK ONU MERAK EDİYORUM.

Dedik ki süreçte biz lafla söylenilene cevap vermeyeceğiz. Ama resmi yapılan süreçlere cevap vereceğiz. Önce küçük başkan bir demeç verdi onun cevabını verdik. Şimdi küçük başkan bir dilekçe vermiş. Pankartları kaldırmak için küçük başkan biz o pankartı inşaatlara kimse rahatsız olmasın diye astık. Biz bu memlekette 15 yıldır karda, fırtınada, yağmurda, cenazede, düğünde milletimizle beraberiz. Hizmet veriyoruz. Hangi kapıya gitsek kime rica etsek evlerine seve seve astırırlar. Hangi partiden olursa olsun. Bu şımarıklığın gereği yok. Allah razı olsun daha güzel bir yere astık. Kendisine teşekkür ederiz. Şımarıklık yapma. Buna devam etme. Bunu bir abin olarak söylüyorum.Uyarıyorum. 31 mart akşamı birinci belli ben ikinci kim olacak onu merak ediyorum.

GENÇLERDEN BAŞKANA SONUNA KADAR DESTEK.

Gelen gençlere teşekkür eden Başkan Emür, yemek sonrası gençler tarafından oluşturulan yarım saatlik konvoy eşiğinde seçim bürosuna götürüldü. Burada ayrıca bulunan gençler tarafından Başkan Emür tezahüratlar ile karşılandı.
Başkan Emür’ün konuşmaları sık sık gençler tarafında atılan sloganlarla bölündü.

 

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.