“BÖLGE PREFABRİK” BULANCAK BÖLGESİNDE HEYECAN YARATIYOR

Bölge Prefabrik yapılar, pratik kullanımı, ekonomik avantajları ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

 “BÖLGE PREFABRİK” BULANCAK BÖLGESİNDE HEYECAN YARATIYOR
Yayınlanma: Güncelleme: 229 views

Bulancak ilçesindeki prefabrik yapı sektörü, son dönemde büyük bir heyecan ve coşkuyla karşılanıyor. İlçede faaliyet gösteren Rasim-Yaşar ve Erkan Karabaş tarafından işletilen Bölge prefabrik fabrikası, Bulancak’ın ikinci organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteriyor ve bölgeye, ilçeye ve Türkiye’ye önemli katkılar sağlıyor.

Bölge Prefabrik yapılar, pratik kullanımı, ekonomik avantajları ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çekiyor. Bulancak’ta üretilen bu yapılar, farklı bölgelere ve ülkelere ihraç edilerek uluslararası alanda da adından söz ettiriyor. Rasim- Yaşar ve Erkan Karabaş’ın öncülüğünde yürütülen bu başarılı iş modeli, hem işletmecileri hem de Bulancak halkını gururlandırıyor.

İkinci Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Bölge Prefabrik yapı fabrikası, istihdama sağladığı katkılarla da ön plana çıkıyor. Bölgedeki işsizlik oranını azaltarak yerel ekonomiye canlılık getiriyor. Ayrıca, üretilen prefabrik yapıların kalitesi ve dayanıklılığı da sektördeki başarıyı pekiştiriyor.

Rasim-Yaşar ve Erkan Karabaş’ın liderliğindeki bu girişim, Bulancak’ı ve çevresini sadece ekonomik değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel açıdan da zenginleştiriyor. Bölge Prefabrik yapıların artan talebiyle birlikte işletmenin büyüme potansiyeli her geçen gün artıyor.

Bölge Prefabrik yapı sektöründeki bu başarı hikayesi, Bulancak’ın ve Türkiye’nin endüstriyel potansiyelini gözler önüne seriyor. Rasim- Yaşar ve Erkan Karabaş’ın özverili çalışmalarıyla bölge, ulusal ve uluslararası arenada adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

 

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.