BULANCAK’TA ÖĞRETMENLERE “ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ”

Bulancak Kaymakamı Koç, öğretmenlerin üstün başarılarını takdir etmek ve teşvik etmek amacıyla “ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ” ile ödüllendirdi.

BULANCAK’TA ÖĞRETMENLERE “ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ”
Yayınlanma: Güncelleme: 251 views

Bulancak Kaymakamı Ünal Koç, öğretmenlerin üstün başarılarını takdir etmek ve teşvik etmek amacıyla “ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ” ile ödüllendirdi. Bu anlamlı ödül töreninde, ilçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut’ da öğretmenlere belgelerini takdim etti.

 

Bulancak ilçesinde eğitim camiasının öncelikli hedefi, kaliteli eğitimin yanı sıra öğretmenlerin başarılarını takdir etmek ve teşvik etmektir. Kaymakam Ünal Koç, bu amaçla düzenlenen ödül töreninde, öğretmenlerin gösterdikleri üstün performansı ve katkıları için teşekkür etti. Koç, öğretmenlerin özverili çalışmalarının, öğrencilerin başarısında belirleyici bir faktör olduğunu vurguladı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut ise öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada, öğretmenlerin sadece ders anlatmakla kalmayıp aynı zamanda öğrencilerin kişisel gelişimine de katkı sağladıklarını belirtti. Bulut, öğretmenlerin gösterdikleri özveri ve gayretin, geleceğin teminatı olan gençlerin yetişmesinde kritik bir rol oynadığını ifade etti.

 

Ödül töreninde, öğretmenlerin heyecanı ve mutluluğu gözlerden kaçmadı. Aldıkları “ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ” ile gururlanan öğretmenler, daha da büyük bir motivasyonla görevlerine devam edeceklerini belirttiler. Bulancak ilçesinde eğitim ve öğretim alanında yapılan bu tür teşviklerin, hem öğretmenleri hem de öğrencileri daha ileriye taşıyacağına inanılıyor.

 

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.