2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk ders zili bugün 11 Eylül 2023 Pazartesi çaldı.
Yaz tatilinin sona ermesiyle birlikte, milyonlarca öğrenci ve öğretmen için bu gün ders başı yapılırken aynı şekilde velilerde heyecana ortak olduğu görüldü.
Bulancak Barbaros İlkokulu’nda ilk istiklal Marşı’mız öğrenci, öğretmen ve velilerle birlikte okundu.
Üç aylık yaz arası sona erdiği öğrencilerin okul sıralarına geri döndüğü, okul öncesi ilkokul 1 ve 9’uncu sınıfa adım atan öğrenciler için 4-8 Eylül tamamlanarak 11 Eylül 2023 Pazartesi günü itibariyle tüm okullarda ziller çaldı.
“EN ÇOK DA BEN HEYECANLIYIM”
2023-2024 Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, “Hepimiz heyecanlıyız, ama sanırım en çok da ben heyecanlıyım. Allah yüz aklığıyla ve duaların hakkını vererek bir eğitim-öğretim yılı geçirmemizi nasip etsin. Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun” dediği mesajına bizde katılarak bir baba olarak “EN ÇOK DA EŞİM ve BEN HEYECANLIYDIK” diyoruz…
.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.