GENEL BAŞKAN BOZKURT. ŞUBE BAŞKANLARINA SESLENDİ  

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi 340 şubesiyle danışma kurulu toplantısı geniş katılımın olduğu…

GENEL BAŞKAN BOZKURT. ŞUBE BAŞKANLARINA SESLENDİ  
Yayınlanma: Güncelleme: 175 views

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi 340 şubesiyle danışma kurulu toplantısını Ankara’da Ahmet Taner Kışlalı salonunda gerçekleştirdi.

 

 

ADD Genel Sayman Ecz. Basri Gürsoy saymanlık sunumunu yaparak toplantı başladı. Ankara’da Ahmet Taner Kışlalı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Bulancak ADD Şube Başkanı Dursun Köse’de katıldı. Ayrıca ADD Bulancak üyesi Suat Erdoğan’da toplantıya katıldığı görüldü.

 

 

Gerçekleştirilen toplantı sonrasında büyük bir aile olarak tüm ADD Şube başkanlarının bir masa etrafında toplanarak günün anlam ve önemine binaen duygu ve düşüncelerini genel merkez yöneticileriyle paylaştı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi 340 şubesiyle danışma kurulu toplantısı geniş katılımın olduğu ve kaynaşma ve günün sonunda büyük bir aile mutluluğu ile son bulduğu belirtildi.

 

 

Bu özel ve güzel toplantıda ADD Genel Başkanı M. Hüsnü Bozkurt, yıllık çalışma konusunda şube başkanlarına hitaben önemli bir konuşma gerçekleştirdiği sözler hafızlarında yerini alırken gelecek yıl içindeki hedeflerini, stratejilerini ve önceliklerini detaylı bir şekilde ele alan Genel Başkan’ın şube başkanlarına yönlendirmelerde bulunduğu öğrenildi.

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.