HAYDİ, BULANCAK EMEĞİN İRADESİNE SAHİP ÇIK

Bu yöntemle demokratik bir seçim süreci sağlayarak, şehrimizin ve ülkemizin en iyi temsilcilerini belirlemeyi hedefliyoruz.

HAYDİ, BULANCAK EMEĞİN İRADESİNE SAHİP ÇIK
Yayınlanma: Güncelleme: 336 views

Bizler, demokrasinin temel ilkesi olan katılımcılığı en üst seviyede yaşatmayı ve yönetimde şeffaflığı sağlamayı amaçlayan bir partiyiz.

Bu doğrultuda, partimize getireceğimiz ön seçim sistemi ile tüm üyelerimizin söz sahibi olacağı, aday adaylarının doğrudan parti üyeleri tarafından seçileceği bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz.

Ön seçim sistemi, partimizin çeşitliliğini ve zenginliğini yansıtacak, gençlerin, kadınların, farklı meslek gruplarından gelen üyelerimizin ve her kesimden parti üyelerinin katılımını teşvik edecek bir platform oluşturacaktır.

Aday adayları, projeleri, vizyonları ve liderlik yetenekleriyle üyelerimizin değerlendirmesine tabi tutulacak ve en güçlü adaylar, halkın temsilcisi olarak ön plana çıkacaktır.

Bu yöntemle demokratik bir seçim süreci sağlayarak, şehrimizin ve ülkemizin en iyi temsilcilerini belirlemeyi hedefliyoruz.

Partimize ve toplumumuza olan güvenimizle, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla ön seçim sistemiyle geleceği birlikte şekillendireceğimize inanıyoruz.

Sizleri bu önemli adımı atmamıza destek olmaya ve demokratik süreçte yer almaya davet ediyoruz.

Birlikte daha güçlü ve adil bir geleceği inşa edeceğiz.

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.