Bulancak İyi Parti ilçe Başkanı Nesim Çelik Belediye Başkan Aday adayı olduğunu açıkladı.
Bulancak İyi Partisi İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Nesim Çelik’ten boşalan ilçe Başkanlığı için teşkilatta görev değişimi gerçekleştirdi öğrenildi.
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Bulancak Belediye Başkanlığı aday adaylığı için ilçe başkanlığı görevinden istifa eden Nesim Çelik’in yerine, İyi Parti Bulancak ilçe teşkilatının kurulduğu günden itibaren içinde bulunan ve emeğinin çok olduğu belirtilen Adem Türkmen getirildi. İyi Parti Bulancak ilçe Yönetim Kurulu üyelerinin vermiş olduğu karar sonucunda belirlenen yeni ilçe Başkanı’nın seçildiği duyuruldu.
BULANCAK HABER- bulancakhaber.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yaşar, İyi Parti Belediye Başkan Aday Adayı Nesim Çelik ve yeni ilçe Başkanlığına getirilen İyi Parti İlçe Başkanı Adem Türkmen’e başarılar dileriz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.