KAYMAKAM KOÇ’TAN, İSMETPAŞA MAHALLESİ’NDE DOĞAL GAZIN BAĞLANMASI VE GICIKLI KÖPRÜSÜ İNCELEMESİ

Bulancak ilçesinin kalkınması ve vatandaşların yaşam standartlarının yükseltilmesi adına önemli girişimler

KAYMAKAM KOÇ’TAN, İSMETPAŞA MAHALLESİ’NDE DOĞAL GAZIN BAĞLANMASI VE GICIKLI KÖPRÜSÜ İNCELEMESİ
Yayınlanma: Güncelleme: 226 views

Bulancak ilçe Kaymakamı Ünal Koç, ilçeye bağlı İsmetpaşa Mahallesi’nde doğal gazın bağlanması sürecinde yaşanan gecikmelerle ilgili önemli bir adım attı.

Koç, mahalledeki doğal gazın bağlanmamış evlerini inceleyerek, halkın bu konudaki sorunlarını yakından takip etti. Mahalle sakinlerinin beklentilerini anlayan Kaymakam, doğal gazın bağlanması için gerekli talimatları verdiği ve bu konuda inceleme yaptığı belirtildi.  Doğal gaz yetkililerinin mahallede program dahilinde çalışmaların yakın takip edildiğini ve gereken çalışmanın yapılacağı vurgulandı.

Ayrıca, Bulancak ilçesindeki önemli bir ulaşım noktası olan Gıcıklı Köprüsü’nün yapım aşamasında yapılan incelemeler, Kaymakam Ünal Koç’un öncelik verdiği diğer bir konuydu. Köprü inşaatının ilerleme durumu hakkında bilgi almak üzere bölgeye giden Kaymakam, projenin tamamlanması için gereken adımları değerlendirdi.

Kaymakam Ünal Koç, halkın günlük yaşamını etkileyen konulara yönelik duyarlılığıyla, İsmetpaşa Mahallesi’nde doğal gaz sorununa çözüm getirme ve Gıcıklı Köprüsü’nün proje sürecini hızlandırma çabalarını gösterdi. Bu adımlar, ilçenin kalkınması ve vatandaşların yaşam standartlarının yükseltilmesi adına önemli girişimler olarak değerlendirilmektedir.

Bulancak ilçe Kaymakamı Ünal Koç’u incelemelerinde İsmetpaşa Mahalle Muhtarı İdris Şen, İlçe Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Serkan Temiz ve Uçarlı Mahalle Muhtarı İbrahim Beşikçi eşlik etti.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.