Öğrenciler, Kaymakam Ünal Koç’un ziyaretinden memnuniyetle ayrıldı.
Bulancak Kaymakamı Ünal Koç, ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Koç, çocuklarla bir araya gelerek onlara iyi tatiller diledi.
Bulancak ilçesindeki okulları gezen Kaymakam Ünal Koç, öğrencilerle sıcak bir buluşma gerçekleştirdi. Çocukların karne heyecanına ortak olan Koç, öğrencilere başarılar dileyerek tatil sürecinde güzel zaman geçirmelerini temenni etti.
Öğrenciler, Kaymakam Ünal Koç’un ziyaretinden memnuniyetle ayrıldı. Koç’un samimi yaklaşımı, çocukların yüzlerine tebessüm getirdi.
Koç, yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin emekleri ve başarıları bizleri gururlandırıyor. Tatilin tadını çıkarmalarını ve dinlenmelerini diliyorum. Yeni dönemde de başarılarının devamını bekliyoruz” dedi.
Veliler de Kaymakam Koç’un öğrencilere gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, çocuklarıyla birlikte hoş bir anı biriktirdiklerini ifade ettiler.
Bu etkinlik, ilçede yöneticilerin öğrencilere olan desteklerini vurgulayarak, toplum ile yönetim arasındaki bağı güçlendirdi.
Törene Kaymakamımız Sayın Ünal Koç, Belediye Başkanı Vekili Sayın Emrullah Guguk, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Ersin Erkut, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Tozlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şenel Bulut ve değerli basın mensuplarımız katıldı.
Bu vesile ile birlikte interaktif yayın yapan BULANCAK HABER canlı yayın ve İnternet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yaşar, “Sevgili öğrencilerimize ve değerli öğretmenlerimize iyi tatiller dileriz” dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.