Bulancak’ta okul müdürlerinin katıldığı değerlendirme toplantısı oldukça yüksek katılımlı ve bilgi sunumu ile tamamlandı.
Bulancak Kaymakamlığı değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Kaymakam Ünal Koç başkanlığında Bulancak ilçesinde Meslek Liseleri; Organize Sanayi, Küçük Sanayi ve Esnaf Odaları ile bütünleşen ve ilgili kuruluşlar ile okul müdürlerinin katıldığı değerlendirme toplantısı oldukça yüksek katılımlı ve bilgi sunumu ile tamamlandı.
Bu program kapsamında ilgili kuruluşların ihtiyaç duyduğu nitelikli personelin Bulancak genelinde bulunan okullarda öğrenci yetişmesi için çalışmalar belirlendiği öğrenildi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.