ÖDENEĞİN BELEDİYEMİZE GELMESİNE KİMLER ENGEL OLDU?

İlçemizin önemli bir iş adamı tarafından Belediyemizin Sosyal Tesisinin restore çalışmasına kimler engel oldu?

ÖDENEĞİN BELEDİYEMİZE GELMESİNE KİMLER ENGEL OLDU?
Yayınlanma: Güncelleme: 172 views
Kıymetli hemşehrilerim;
Kimseyle tartışmaya niyetim yoktu ama bazı haddini bilmez çocukların siyasete girip hadsiz paylaşımlarına elbette sessiz kalamazdım.
Geçmişinden haberi olmayan; Piraziz’de kendi ailelerinin ne yaptığını bilmeyen cahil çocuklar bugün Piraziz Belediye Başkanı olmak için çabalıyorlar.
Belediyemizin arsa satışının seçim bütçesi olduğunu ifade edecek kadar cahil olan bu çocuklara elbette bazı şeyler söylemek istiyorum.
Bizler hiç bir yardım almadan İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz arsayı halktan alıp şahsıma değil halkımızın hizmetlerinde kullanıyoruz, kullanmaya da devam edeceğiz.
Belediyemizin arsa satışını seçim bütçesi yapacağımızı iddia eden Sn. Esat Ayyıldız’a sormak istiyorum. AKP Piraziz İlçe Başkanlığı döneminde Piraziz’e ne faydan oldu? Hangi projeye yardımda bulundun?
Yine sormak istiyorum; İlçemizde kısa bir süre önce büyük bir afet oldu. Kısıtlı imkan ve bütçemizle bu afetin yaralarını sarmak için var gücümüzle çalıştık. Afad tarafından ilçemize ayrılan ödeneğin Belediyemize gelmesine kimler engel oldu.
İlçemizin önemli bir iş adamı tarafından Belediyemizin Sosyal Tesisinin restore çalışmasına kimler engel oldu?
1970 Yılında yapılmış ve Belediyemize ait olan bir yapının üzerine Muhtalarımızın kültürel faaliyetlerinde kullanması için ve vatandaşlarımızın muhtarlarımıza kolay ve hızlı bir şekilde ulaşması için yaptığımız Muhtarlar Evine kimler engel oldu?
Yine Eren Mahallemizde bulunan değirmen caddesinden İlçe Stadyumuna kadar olan yolun yapımına kimler engel oldu ?
İller Bankasındaki projelerimizin faaliyete geçmesine kimler engel oldu ?
Bizler yıllardır işte tamda bu zihniyetle mücadele ediyoruz. Ve tüm engellemelere rağmen İlçemize hizmet etmeyi büyük bir kararlılıkla sürdürüyoruz.
Bazı hemşehrilerimizin İlkokul yapımı konusunda yorumlarını okudum. İlçemizde bulunan ve Milli Eğitime Belediyemiz tarafından okul için tahsis edilen 30 dönümlük arsanın niye kullanılmadığını bende buradan sormak istiyorum ?
Bunun sorumlusunun Belediyemiz değil Milli Eğitim olduğunu belirtmek isterim.
Dinime küfür eden Müslüman olsa hiç gam yemiyecektim Sevgili Esat Ayyıldız Belediye başkanlığına çıkıyorsun Fiskobirliğin 5 dönümlük arsasını kaç tl aldın ?
Babanın 20 yıl önce Yenimahalle lise yanında yaptığı insaattan dolayı daire sahipleriyle neden mahkemeliksiniz?
Bunu da kamuoyuna açıklamanı bekliyorum.
Çok yakın zamanda bu konulara uzun uzun değineceğim geniş kapsamlı basın toplantısı yapacağımı buradan belirtmek isterim.
Herkese iyi akşamlar diliyorum.
KAYNAK: https://www.facebook.com/huseyin.gorguluoglu

Bir şunu diyen bir yazı 'KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR' görseli olabilir

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.