TARD Başkanı Prof Dr Ali Fuat ERDEM ve Rejyonal Anestezi Bilim Kurulu Başkanı Prof Dr. Alparslan KUŞ önderliğinde,
Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği ve Giresun Üniversitesi Eğitim Araştirma Hastanesi Anestezi Kliniği işbirliği ile bu hafta sonu “Rejyonal Anestezi Kursu” ilimizde gerçekleştirildi.
TARD Başkanı Prof Dr Ali Fuat ERDEM ve Rejyonal Anestezi Bilim Kurulu Başkanı Prof Dr. Alparslan KUŞ önderliğinde, rejyonal Anestezi alanında deneyimli hocalarımızın verdiği kursa Rize, Trabzon, Samsun, Tokat, Ordu ve Giresun illerindeki Araştırma Görevlisi Doktorlarımız katilim sağladı.
Teorik ve pratik uygulama dersleri şeklinde usg eşliğinde periferik sinir blokları kursiyerlere anlatıldı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.