SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI “SERTİFİKA TÖRENİ”

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Sertifika Töreni Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Giresun Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşti.

SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI “SERTİFİKA TÖRENİ”
Yayınlanma: Güncelleme: 116 views

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Sertifika Töreni Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Giresun Üniversitesi işbirliği ile hastanemizde 08 Mayıs – 19 Haziran 2023 tarihleri arasında ilkini düzenlediğimiz Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının sertifika töreni gerçekleştirildi.

Sertifika töreni Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ayşegül Torun Göktaş, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Bal, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Erhan Teker, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nuray Yılmaz, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Zeynep Kabadayı, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Pınar Aydın Akçay, İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Hülya Yılmaz ve eğitmenlerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nuray Yılmaz ” Kritik hastaların takip, tedavi ve bakımının yapıldığı yoğun bakım ünitelerinde, hasta ve yakınlarına kaliteli ve güvenli bakım sağlanmasında hizmet verecek ekibin gelişimine katkı sağlamak amacıyla ilkini düzenlediğimiz Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programını başarı ile tamamladık. Hastane olarak amacımız yoğun bakımlarda çalışan sertifikalı sağlık personeli oranını artırarak nitelikli insan gücü yetiştirilmesine katkı sunmaktır.

Eğitimlerin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarak, sertifika almaya hak kazanan tüm meslektaşlarıma çalışma hayatları boyunca başarılar dilerim.” dedi

Eğitim programı, öğretim elemanları, hemşireler ve diğer alanlardan uzmanların aktardıkları 120 saat teorik, 120 saat uygulamalı eğitim ile altı hafta sürdü. Programda Giresun Merkez ve ilçedeki hastanelerden ve Gümüşhane ilinden toplam 27 hemşire eğitimini tamamlayarak sertifikalarını almaya hak kazandı. Program sonunda kursiyerlere katılım belgeleri, eğitim programının hazırlanmasında görev alan eğitmenlere teşekkür belgeleri takdim edilmiştir.

 

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.