ŞİMDİ ÇALIŞMA ZAMANI

Şimdi Bulancak İçin Tam Yol İleri…

ŞİMDİ ÇALIŞMA ZAMANI
Yayınlanma: Güncelleme: 257 views

 

Seçim bitti, ilk bayramı 31 Mart akşamı kutladık. Sonra da mübarek Ramazan Bayramı’mızı kutladık ve artık çalışmaya başlıyoruz.

Seçim boyunca çalmadığımız kapı, görüşmediğimiz kimse kalmadı. İlçe halkımızın desteği ve dayanışması ile seçimi kazandık. Bir kez daha sonsuz teşekkürler.

Şimdi verdiğimiz sözleri yerine getirmek, açıkladığımız projeleri gerçekleştirmek için çalışacağız. Kısacası ilçemizin sorunlarını çözüp, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak, yüzlerini güldürmek için kolları sıvayacağız.

Seçim çalışmalarında vatandaşlarımızın öncelikli şikayeti hayat pahalılığı ve işsizlik oldu. Vatandaşlarımız ekonomik buhrandan dolayı mutsuz, huzursuz ve perişanlar. Yarınlarımızın teminatı gençlerimiz de umutsuzlar ve geleceğe güvenle bakamıyorlar.

Biz hep dediğimiz gibi; halkçı, dayanışmacı bir anlayışla çalışacağız, adil ve eşit hizmet sunacağız. İhtiyaç sahibi herkesle iletişim halinde olacağız. İmkanlarımızı onlarla paylaşacağız.

Belediyenin yapması gereken alt yapı hizmetlerinin yanında, kültür sanat etkinliklerine de önem vereceğiz ve ilçemizi bu konuda eskiden olduğu gibi hak ettiği noktaya yeniden taşıyacağız.

Çevreyi koruyacağız, yeşili çoğaltacağız, park, bahçe ve yolları iyileştireceğiz ve yenilerini hizmete sunacağız. Kısacası biz; ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan ilçemizi geliştirip, kalkındırmanın çabası içinde olacağız.

Herkesle, her kesimle iletişim halinde olacağız ve ortak akılla yol alacağız. Bulancak bizim, hepimizin. Kimseyi ayrıştırmadan hareket edeceğiz. Bulancaklı’lık bilinci ile, birlik ve beraberlik içinde, uyum içinde olacağız.

Atamızın yolunda, O’nun izinde daha çağdaş, daha demokratik, daha huzurlu ve bereketli, daha yaşanabilir bir ilçeyi hep birlikte oluşturacağız.

 

 

Şimdi Çalışma Zamanı.
Şimdi Bulancak İçin Tam Yol İleri…

NECMİ SIBIÇ
BULANCAK BELEDİYE BAŞKANI

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.