ŞİMDİ NE OLACAK.

Şimdi sahillerimiz gerçek sahibi DEVLET’e kaldığı alanların, adeta gece kondu gibi işletmelerin bundan sonra yıkılacak mı yoksa resmiyete mi dönüşeceği merak konusu oldu. 

ŞİMDİ NE OLACAK.
Yayınlanma: Güncelleme: 137 views

Bulancak iskelesine asılan duyuru tabelaları kaldırıldı. “ŞİMDİ NE OLACAK” sorusu bundan sonra ortaya çıkıyor.

 

Türkiye genelinde olduğu gibi kamuoyuna hiçbir açıklama yapmadan daha doğrusu “BASIN AÇIKLAMASI”  yapma gereği duymayan yetkililer bu tabelanın neden asıldığını ve sonrasın da ise ne olacağını bir türlü açıklamıyorlar.

 

Şimdi sahillerimiz gerçek sahibi DEVLET’e kaldığı alanların, adeta gece kondu gibi işletmelerin bundan sonra yıkılacak mı yoksa resmiyete mi dönüşeceği merak konusu oldu.

 

bulancakhaber.net olarak bizde bu soruyu siz değerli takipçilerimiz gibi merak konu olduğu için ele aldık.

Bulancak ilçesinin ve hatta Giresun’ da en üst yetkililerin bu konuda açıklama yapması ve bunu da “BASIN AÇIKLAMASI” yaparak halkımız bilgilendirmelerini istiyoruz. Bununla da kalmayarak “SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ’NİN”  de, bu konuda açıklama yapmaları, araştırma yapmalarını diliyoruz.

 

Bulancak iskelesi ve çevre sahil bandı ne olacak? Nasıl kullanılacak? Sorularını akıllara getirelim. Bilindiği üzere buralar mühürlenmiş veya yasal dayanağının olmadığı yerler olarak her kezim tarafından da bilinmektedir!

Gerçekten bu alanlar ve iskelemizi devletimiz nasıl koruyacak ve ne şekilde sahillerimize sahip çıkacağı konusunda, “ŞİMDİ NE OLACAK “ dedirtti.

Yoksa Ecrimisil mi? yapılacak!

 

Ecrimisil, taşınmaz malı kullanma konusunda hak sahibi olan kişinin rızası veya herhangi bir hukuka uygunluk sebebi olmaksızın hakka konu taşınmazın üçüncü bir kişi tarafından kullanılması karşılığında talep edilebilen haksız işgal tazminatı olarak tanımlanabilir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.