“YAPAY ZEK”
Giresun Bulancak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu TÜBİTAK 2204 B ortaokul araştırma proje yarışmasında “YAPAY ZEK” alanında “TEŞVİK ÖDÜLÜ” almaya hak kazandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut ” TÜBİTAK 2204 B” ortaokul araştırma proje yarışmasında “YAPAY ZEK” alanında “TEŞVİK ÖDÜLÜ” alan Bulancak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerimiz Elif Naz Apaydın ve Deniz Genç’i tebrik etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bulut, “eğitimin her alanında bizlere destek veren Bulancak Kaymakamımız Ünal Koç beye şükranlarımı sunar, öğrencilerimizin başarısında emeği olan esen bulut öğretmenimize, okul idarecilerimize ve değerli velilerimize teşekkür ederim” dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.