YENİ DÖNEM İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.

İlk Meclis Toplantısını açan Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, “Bulancak halkının oyları ve tercihleriyle burada bulunuyoruz.

YENİ DÖNEM İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.
Yayınlanma: Güncelleme: 70 views

Bulancak Belediyesi yeni dönem, 2024 yılı Nisan ayı Olağan Meclis toplantısı, 08 Nisan Pazartesi günü saat 14.00’de Belediye Meclis salonunda, Belediye Başkanı Necmi Sıbıç Başkanlığında  yapıldı.

 

CHP ve AK Parti Meclis Üyelerinin tamamının katılımıyla gerçekleşen yeni dönem ilk Meclis Toplantısını açan Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, “Bulancak halkının oyları ve tercihleriyle burada bulunuyoruz. Seçim sürecinde yaşananlar geçmişte kaldı. Artık görevde olduğumuz süreçte ilçemize hep birlikte ve en iyi nasıl hizmet ederiz düşüneceğiz. Bundan sonra hepimiz Bulancak partiliyiz. Yeni dönemimiz hepimize hayırlı olsun. Allah mahçup etmesin” diye konuştu.

 

Geçici Divan Katipliği görevine Erhan Yüksekdağ ve Kahraman Anapa’nın seçilmesinin ardından, Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve Orta Cami İmam Hatibi Aydın Kılıç Hoca’nın duasıyla gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem görüşmelerinde, 2 yıl süre ile görev yapacak olan 2 asil ve 2 Yedek Meclis Katip üyesi gizli oyla seçildi. Oylama sonucuna göre; Şafak Şahin ve Tayfur Özgen asil, Rahman Aybar ve Erhan Yüksekdağyedek üyeliklere seçildiler.

 

Diğer gündem maddelerinin görüşülmesi 15 Nisan Pazartesi günü yapılacak Meclis toplantısına bırakıldı.

 

Meclis toplantısında AK Parti grubu adına söz alan Meclis Üyesi Cihat Yıldız, “Belediye Başkanı ve Meclis üyelerine toplantıya tam katılımları için teşekkür ederek, AK Parti Grubu olarak hazırladıkları önergeyi sundu. Önerge, oy birliği ile kabul edilerek görüşülmesi15 Nisan’da yapılacak Meclis toplantısına bırakıldı.

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.