YRP BULANCAK İLÇE SEKRETERİ ÖZTÜRK, SİYASET BİR MARATONDUR

Yeniden Refah Partisi Bulancak ilçe sekreteri yazılı basın açıklamasında bulundu.

YRP BULANCAK İLÇE SEKRETERİ ÖZTÜRK, SİYASET BİR MARATONDUR
Yayınlanma: Güncelleme: 235 views

YRP Bulancak İlçe Sekreteri Kahraman Öztürk, “AZİZ VE SAYGIDEĞER BULANCAKLI HEMŞERİLERİMİZ! , HEPİNİZİ HÜRMET VE MUHABBETLE SELAMLIYORUM” diyerek yazısına başladı.

Yapılan yazılı açıklama da YRP Bulancak İlçe Sekreteri Öztürk;

“Bilindiği üzere seçimlere yaklaşıyor, hatta son düzlüğe girmiş bulunuyoruz. Tüm partiler adayları ve teşkilatlarıyla sahada seçim vaatleri ve Bulancak’ta tespit ettikleri sorunlar hakkında vatandaşlarımızla görüşmeler halinde. Biz de bu süreç başında Genel Başkan yardımız Sn. Suat Kılıç beyefendinin tensipleriyle Belediye Başkanı Aday Adayı olarak gösterildik. Genel Merkezimizin aldığı kararla bir başka arkadaşımız aday olarak gösterildi. Kararın Bulancağımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yine bu süreçte birçok sevenimiz bize desteklerini ve hatta bizleri kendi yanlarında görmek istediklerini belirttiler. Kendilerine teşekkür etmekle birlikte bu açıklamayı halkımızla paylaşmayı lüzumlu gördük. Bilindiği üzere siyasi hayatımıza Milli Görüş ve Yeniden Refah Partisi ile başlamış bulunmaktayız. Milli Görüşün ikinci 40 yılında Liderimiz Dr. Fatih Erbakan beyefendi ile siyasete davamızın öngördüğü ilkeler doğrultusunda ve teşkilat modelimize uygun bir şekilde devam etme gayretindeyiz. Seçimler 100 metre yarışı ise siyaset bir maratondur. Dirayetli ve istikrarlı adımlar ile ilerleyecek ve nihayetinde de “Yaşanabilir Bir Türkiye” ve “Adil Bir Dünya” mottosuyla çıktığımız bu maratonda Rabbimizin izni, milletimizin desteğiyle inşallah ipi göğüsleyeceğiz. Önümüzdeki seçimlerde hangi adayımız kazanırsa kazansın Bulancak için hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Teveccüh edip bizi yanlarında görmek istediğini belirten kardeşlerimize de nazik tekliflerini, teşekkür ederek, geri çevirdiğimi belirtmek istiyorum. Biz siyasetimizi Milli Görüş temelinde kurduk. Yeniden Refah Partisi binası ve çatısı altında da yolumuzda ilerlemekte kararlıyız. Bir kez daha yerel seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, aziz ve kıymetli hemşerilerimize saygılarımı ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.