İLK BİLİMSEL TIP DERGİSİ YAYINLANDI.

“CERASUS JOURNAL OF MEDİCİNE”

İLK BİLİMSEL TIP DERGİSİ YAYINLANDI.
Yayınlanma: Güncelleme: 89 views

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçtiğimiz yıl sonuna doğru kurulan “Cerasus Journal Of Medicine” adını taşıyan bilimsel tıp dergisinin ilk sayısı yayınlandı.

Editör ekibinde Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fazıl Kulaklı ile Prof. Dr. İlker Şengül, Prof. Dr. Selçuk Takır, Prof. Dr. Cem Zeki Esenyel, Prof. Dr. Erol Eğrioğlu, Doç. Dr. Tümay Bekci, Doç. Dr. İlker Fatih Sarı, Doç. Dr. Halil İlhan Aydoğdu, Doç. Dr. Ceren Varer Akpınar, Doç. Dr. Emre Yılmaz, Dr. Öğr. Üyesi Sevgi Kulaklı ve Dr. Öğr. Üyesi Azime Bulut’un bulunduğu derginin ilk sayısında farklı disiplinlerden 10 adet bilimsel yayın yer almaktadır.

Nitelikli sağlık hizmeti sunmanın yanı sıra bilimsel üretkenlik ve ev sahipliği ile Giresun’un adını uluslararası alanda duyurmayı hedefleyen hastanemizin akademik dergisi olan Cerasus Journal of Medicine; ingilizce dilinde yılda üç sayı olarak yayınlanacak.

Derginin ilk sayısına ulaşmak ve makele göndermek için; https://dergipark.org.tr/tr/pub/cjm

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.