HABERİMİZ SONRASI MÜDÜR BANYOLARI İPTAL EDİLDİ.

BU HARCAMALARIN PARASI SORUMLULARDAN GERİ ALINACAK MI?

HABERİMİZ SONRASI MÜDÜR BANYOLARI İPTAL EDİLDİ.
Yayınlanma: Güncelleme: 531 views

7 Mayıs 2023 tarihinde “MÜDÜR MAKAM ODASINA BANYO MU YAPTIRIYOR” haberimiz gündeme bomba gibi düşmüştü.

Daha önce ki yaptığımız haberde;  İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü’nün makam odasına eklenti olarak dinlenme odası, tuvalet ve banyo yaptırma çalışmasının olduğu dile getirilerek bu girişimin yanlışlığı üzerinde durulmuş ve idarecilerin dikkati çekilmişti.

Haberde ayrıca bazı müdürlerin de makam odalarının yanına dinlenme odası ve banyo yaptırdığı kaydedilmişti.

Haberimiz üzerine 8 Mayıs Pazartesi günü mesaiden (saat 17’00) sonra Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş’un Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü’ne giderek yerinde inceleme yaptığı ve durumu Vali Enver ünlüye rapor ettiği bilgisine ulaşıldı.

Konuyla  ilgili Valilikten bugüne kadar bir  açıklama yapılmazken, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde bulunan duşa kabinin apart topar kaldırılarak banyonun iptal edildiği bilgisine ulaşıldı.

bulancakhaber.com.tr  olarak kamuoyu adına soruyoruz;

 

  • Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü makam odasına ek olarak yaptırılan dinlenme odası, tuvalet ve banyonun son durumu nedir?

Yaptırılmaya devam mı ediliyor?

Yoksa iptal mi edildi?

 

  • İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü’nün makam odası yanına keyfi olarak yaptırdığı dinlenme odası ve altyapısını hazırladığı tuvalet ve banyo için devlete zarara uğramaktan soruşturma açıldı mı?

 

  • Bu yerler için harcanan para İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen geri talep edilecek mi?

 

  • Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü makam odası yanına yaptırılan banyo iptal edildiğine göre, bu yıkım işleri için nereden ödenek bulunmuştur? Bu harcamaların parası sorumlulardan geri alınacak mı?

 

Bu durum karşısında acaba Giresun’da veya ilçelerinde başka hangi müdürlerin makam odasında banyo var sorusunu akılara getirdi!

 

TEMSİLİ FOTOĞRAF

 

7 Mayıs 2023 tarihinde “MÜDÜR MAKAM ODASINA BANYO MU YAPTIRIYOR” https://bulancakhaber.com.tr/mudur-makam-odasina-banyo-mu-yaptiriyor/

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.